Valmieras vasaras teātra festivāls notiks no 3. līdz 5. augustam, un šoreiz tajā pirmizrādes piedzīvos iestudējumi, kas tiks izrādītas neparastās vietās.
Aicinām apmeklēt Valmieras pilsētas svētkus, kā arī citus kultūras, izklaides un aktīvas atpūtas pasākumus Valmierā un apkārtējos novados!
No 27. līdz 29.jūlijam aicinām svinēt Valmieras pilsētas svētkus "Valmierai 735". Ieskaties svētku programmā.
2018.gadā aicinām apmeklēt koncerts, svētkus, sporta un Latvijas simtgadei veltītus pasākumus Valmierā un Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas novados.
Dodoties izzināt Valmieru, iesakām izmantot audiogidu. Iespēja uzzināt vairāk par vēsturiskām un interesantām vietām pilsētā.
Maršruta plānotājs

Visas ziņas

12045_baskaju_taka_2.jpg

Jūlijs Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā sola vairākus sajūtām bagātus pasākumus

19. jūlijā plkst. 19.00 jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.