Valmieras suvenīri

Valmieras Tūrisma informācijas centrā iespējams iegādāties ar Valmieras simboliku izstrādātus suvenīrus - traukus, apģērbus, ēdamlietas, maisiņus, klades, rakstāmpiederumus, dāvanu kartes, lasāmvielu, magnētus un citus suvenīrus.

 
Citus Valmieras un vietējo ražotāju suvenīrus iespējams iegādāties:
TRAUKI
Valmieras metāla krūze. Personalizēta metāla krūze ar gravētu Valmieras logo un liepas ziedu. Krūzei ir dubultās sieniņas, kā rezultātā tā nekarst. Tilpums 380 ml. Pieejamas krūzes ar gravējumu gan pret krūzes lietotāju, gan pretēji. Krūzi nav ieteicams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un spēcīgi ar švammi.
 
Cena: 7.50 EUR
Valmieras porcelāna krūze. Balta porcelāna krūze ar Valmieras logo uzrakstu krūzes iekšpusē. Tilpums 300 ml. Krūzi nav ieteicams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
 
Cena: 6.45 EUR
Porcelāna krūze "Valmiera" ražota "Piebalgas Porcelāna fabrikā". Baltā krāsā ar brūnu un zilu ziedu apdruku un ar uzrakstu "Valmiera". Izmēri: 9 cm (augstums) x 8 cm (diametrs). Tilpums 400m. Svars: 200 g. Krūzi nav ieteicams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
 
Cena: 13.30 EUR
Valmieras termokrūze ar Valmieras zīmolu. Tilpums 500ml. Ļoti izturīga ar viegli atskrūvējamu vāciņu. Termokrūze no dubultsienu nerūsējošā tērauda, kas dzērienus uztur karstus 8h un aukstus 24h. Termokrūze ievietota atsevišķā kartona kastē.
 
Cena: 17.30 EUR
Ūdens pudele "Valmiera". Tilpums 550 ml. Materiāls: Silikons, tritāns, gumija. Materiāls nesatur BPA. Izmērs: 24 cm (augstums), 7 cm (diametrs). Pudele ievietota atsevišķā kartona kastē. Gumijas, kas atrodas pudeles apakšā un vidū, ir noņemamas.

Cena: 16.65 EUR
Keramikas trauki ar Valmieras simboliku. Dažādu veidu un formu keramikas trauki.
 
Cenas: no 1.30 līdz 15.50 EUR
Glass Design Garage trauki. Valmieras uzņēmuma Glass Design Garage stikla izstrādājumi. Produkcija veidota, domājot zaļi un rūpējoties par vidi. Visi priekšmeti ir roku darbs un izveidoti no iepriekš izmantota stikla, dodot tam jaunu dzīvi. Vairāk par Glass Design Garage: ej.uz/GlassDesignGarage
 
Cenas: no 10.25 līdz 19.20 EUR
Keramikas suvenīri ar Valmieras simboliku. Dažādu formu un veidu keramikas suvenīri ar Valmieras simboliku.
 
Cenas: No 1.45 līdz 4.90 EUR
Koka cibiņa ar gravējumu. Koka cibiņa ar iegravētu Valmieras ģerboni. Materiāls: Osis un goba.

Cena: 20.00 EUR
APĢĒRBS

Sejas maska ar Valmieras simboliku. Gabardīna auduma maska tumši zilā krāsā ar regulējamiem, aiz auss aizliekamiem, striķīšiem. Roku darbs. Uz viena maskas sāna Valmieras logo, uz otra - Valmieras simbols.
 
Cena: 8.00 EUR
 
Valmieras Tūrisma informācijas centrā nopērkamā sejas maska ir nemedicīniskā jeb higiēniskā (auduma) sejas maska, kas atbilst sekojošām Pasaules Veselības organizācijas rekomendācijām:
 • cieši pieguļoša sejai (regulē ar gumiju);
 • viegli nomaināma, ja tā kļuvusi mitra vai netīra;
 • izgatavota no tāda materiāla, ko var mazgāt 60 grādu temperatūrā, lai iznīcinātu iespējamo piesārņojumu ar mikroorganismiem;
 • pietiekamai elpošanas ceļu pilienu aizturei, tajā pat laikā nodrošinot brīvu elpošanu;
 • tai jābūt izgatavotai no atbilstoša materiāla (kokvilna, neilons u.tml.) un kurai ir saites tās fiksēšanai aiz ausīm vai sasiešanai aiz galvas.
Sejas masku iesaka lietot vietās, kur nevar ievērot 2 metru distanci, nav fiziski atdalošu barjeru un uzturas ilgāk par 15 minūtēm.
 
SVARĪGI! Cilvēkiem ar augšējo elpceļu saslimšanas pazīmēm jālieto medicīniskās maskas, kas ir sertificētas un nodrošina pietiekamu elpceļu pielienu aizturi. 
 
Šobrīd ir pierādīta sejas masku efektivitāte Covid-19 izplatības ierobežošanai, tādēļ prioritāri aizsardzībai ir jāizvēlas medicīniskā vai higiēniskā sejas maska. 
 
Nepieciešamības gadījumā, ja nav pieejamas sejas maskas vai arī to lietošana izsauc būtiskas veselības problēmas, persona aizsardzībai var lietot sejas vairogus.
 
Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par sejas maskām lasāmi VM mājaslapā.
Polo krekls ar Valmieras simboliku. Polo krekls veidots pēc īpaša Valmieras zīmola krāsu paletes pantoņiem un Valmieras logo un simbola uzrakstiem krekla priekšpusē, aizmugurē un rokas sānā.
 
Cena: 19.80 EUR
T-krekli ar Valmieras logo. Tumši zilas un rudzupuķu zilas krāsas sieviešu un vīriešu T-krekli ar Valmieras zīmolu. 100% kokvilna.
 
Cena: 10.90 EUR
T-krekli ar Valmieras logo. Tumši zilas krāsas T-krekli ar Valmieras zīmolu (Valmieras izaugsmes medaļas simbolu).  Materiāls: 100% kokvilna. Pieejami dazādu veidu sieviešu un vīriešu izmēri.
 
Cena: 10.90 EUR
Cepure "Valmiera" ar bumbuli un tuneļa šalle. Īpaši veidota cepure un šalle pēc Valmieras zīmola krāsu paletes pantoņiem, ar Valmieras logo uzrakstu uz šalles un Valmieras logo simbolu uz cepures. Cepures izmērs: L (57-60 cm). Materiāls cepurei: 85% poliesters, 15% elastāns un šallei - mythos.
 
Cenas
 • Cepure 16.90 EUR
 • Šalle 12.70 EUR
Cepure "Valmiera". Sporta  cepures ar personalizētu Valmieras dizainu.
 
Cena: 16.90 EUR
Cepure "Valmiera". 100% kokvilnas cepure ar nadziņu un uzrakstu #Valmiera. Tumši zila. Viens izmērs, ar regulējamu aizdari.
 
Cena: 7.00 EUR
Priekšauts "Valmiera" ar Hanzas ģerboni. 100% lins, roku darbs, ražots Latvijā. Dabīgā lina krāsā ar brūnu izšuvumu. Priekšauta kabata ar tamborētu mežģīni.

Cena: 17.00 EUR
ĒDAMLIETAS

Metāla cepumu kārba "Valmiera".  Īpaši izstrādāta Valmieras dizaina metāliska kārba ar smilšu cepumiem "Liepzieds" (250g). Kārbas diametrs 160 mm.

Cenas

 • 7.50 EUR kārba ar cepumiem
 • 5.00 EUR kārba bez cepumiem

 

Tējas kārbas "Valmiera". Tēja metāliskā, cilindriskas formas kārbā ar personalizētu Valmieras dizainu (pieejami 2 dizaini).Tējas svars: 30-40 g vienā tējas kārbā.Tējas kārbas izmērs:76x120 mm.
 
3 tēju veidi:
 • fermentētas ābeļu lapas, upeņu lapas, žāvēti āboli, pļavas āboliņa ziedi, ugunspuķu ziedi, melisa, pīlādži
 • vilkābeļu augļi, dzērvenes, ehinācija, raudene, āboli, piparmētra, liepu ziedi
 • liepziedu tēja
Cena: 6.80 EUR
Lielkonfekte šerbets. Saldus pārtikas kombināta šerbets. Pieejams trīs dažādos iepakojuma dizainos ar Valmieras logo.
 
Cena: 0.50 EUR
Šokolādes "Valmiera". Šokolādes kartītei ar Valmieras muzeja Garšaugu dārza un Livonijas ordeņa pilsdrupu attēliem otrā pusē paredzēta vieta novēlējumam. Šokolāde ar Valmieras centrālo tiltu pār Gauju un Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcu paredzēta sūtīšanai pa pastu Latvijā un pasaulē (iekšpusē var uzrakstīt novēlējumu). Beļģu šokolāde.
 
Cena: 2.05 EUR
Valmieras minerālūdens. Valmieras minerālūdens 0.5l un 1l iepakojumā. Pieejams gan gāzēts, gan negāzēts. Ražots Latvijā.
 
Cena: 0.40-0.60 EUR
MAISIŅI
Papīra maisiņš "Valmiera". Papīra dāvanu maisiņš ar Hanzas laika Valmieras zīmogu. Pieejami divi maisiņa izmēri.

Cena: 0.20 EUR
Dāvanu maisiņi ''Valmiera''. Tumši zils dāvanu maisiņš ar uzrakstu ''Valmiera''. Maisiņa izmēri: 24x10.5x33 cm. Pieejami maisiņi ar zeltītu satīna lentīšu rokturi.
 
Cenas: Dāvanu maisiņš ar lentīšu rokturi 1.15 EUR
Auduma maisiņš ''Valmiera''. Pieejami balti auduma maisiņi ar Valmieras simboliku. Maisiņš ir stingra auduma, ar iešūtu apakšējo daļu. Izmērs: 36x34 cm.
 
Cena: 7.50 EUR
Auduma maisiņš "Valmiera". Pelēks organiskās kokvilnas maisiņš ar izšūtu uzrakstu "Valmiera". Izmēri: 37x47.5 cm.
 
Cena: 7.40 EUR
KLADES 
Klade "Valmiera" ir tumši zilā krāsā ar baltu Valmieras logo un saukli "Dzīvojam zaļi! Evergreen city!". Kladē iestrādāta tumši zilas krāsas gumija un grāmatzīmīte ērtākai lietošanai.  PU materiāla cietais vāks. Iekšlapas baltas ar līnijām. 96 lapas. Klades izmērs: A5.
 
Cena: 3.50 EUR
RAKSTĀMPIEDERUMI
Metāla pildspalva ar gumijotu pārklājumu un spīdīgu spoguļa efekta Valmieras logo gravējumu. Pildspalvu gumijotais pārklājums pieejams šādās krāsās: melns, tumši zils, rudzupuķu zils, dzeltens, tumši zaļš. Tintes krāsa zila.
 
Cena: 1.35 EUR
Metāla pildspalva ar gravējumu. Biznesa metāla pildpslava zelta un sudraba krāsā ar uzrakstu "Valmiera". Tintes krāsa zila.
 
Cena: 2.74 EUR
Zīmuļi ''Valmiera''. Melnkoka zīmuļi ar Swarovski kristālu un uzrakstu ''Valmiera''.

Cena: 0.90 EUR
DĀVANU KARTES
Valmieras Tūrisma informācijas centrā iespējams iegādāties šādu uzņēmumu dāvanu kartes:
LASĀMVIELA
Valmieras grāmata "Baznīcas gailis ir valmierietis". Astoņās nodaļās apkopoti interesanti stāsti par pilsētu, savas profesijas aizkulisēs ieved astoņi valmierieši, ir iemūžināts, cik aizraujošu savu pilsētu saredz mazie valmierieši, kā arī apkopoti interesanti fakti par Valmieru un publicēta neparasto vietvārdu vārdnīca. Izmēri: 22cm x 28cm x 2cm. 109 lpp.
 
Cena: 14.90 EUR
Grāmata "Gaujas Plostnieki". Tradīciju burtnīcā “Gaujas plostnieki” apkopotas atmiņas par laiku, kad Gauja tika izmantota kā ūdensceļš kokmateriālu transportēšanai un koku pludināšana bija tautsaimnieciski aktīva un svarīga joma Vidzemē.
 
Cena: 5.00 EUR
MAGNĒTI
Magnēts "Valmiera". Magnēti ar dāžadu Valmieras atpazīstamu vietu skatiem. Izmērs: 6x9cm.
 
Cena: 0.85 EUR
Magnēts "Gaujas pakavs". Koka magnēts pakava formā ar uzrakstu "Valmiera". Roku darbs.
 
Cena: 2.00 EUR
CITI SUVENĪRI
Satīna lenta ar Valmieras logo. Lenta pieejama dzeltenā un rudzupuķu zilā krāsā ar baltu Valmieras logo. Lentas izmērs 2cm platumā.
 
Cena: 1.80 EUR/metrā
Valmieras bronzas piespraude. Valmieras simbola piespraude no bronzas. Cilindriskā aizdare at atskabargu.
 
Cena: 8.00 EUR
Lietussargs "Valmiera". Lietussargam ir automātiska atvēršanas funkcija, augstas kvalitātes vēja necaurlaidīga sistēma maksimālai rāmja elastībai vētrainos apstākļos, elastīgas stiklplasta ribas zilā krāsā, lokveida formas Soft-Touch rokturis ar zilas krāsas roktura gredzeniem, integrēta spiedpoga. Lietussarga diametrs - 112 cm. Uz lietussarga virsmas uzraksts "Valmiera".
 
Cena: 17.25 EUR
Galda spēle ''Domino Valmiera'', kas  izgatavota no oša.

Cena: 20.15 EUR
Zibatmiņa "Valmiera" ar breloku. Ietilpība 16 GB. Tumši zila ārpuse, dzeltena iekšpuse. Īsta āda, roku darbs.
 
Cena: 14.35 EUR
Ādas aproces un piekariņi. Tumši zilas ādas aproces ar senlatviešu spēka zīmēm. Dāžādu krāsu un senlatviešu spēka zīmju atslēgas piekariņi, kuriem otrā pusē ir Latvijas kontūra ar uzrakstu ''Latvija'' vai ''Valmiera''.

Cenas
 • Ādas aproces 5.20 EUR
 • Atslēgu piekariņi 4.50 EUR
Kartona kastīte. 4 dažādu krāsu (sarkana, dzeltena, zaļa, zila) kartona kastītes suvenīriem. Izmēri: 12x12x12cm.
 
Cena: 1.60 EUR
Metāla svečturi. Svečturi paredzēti tējas sveču dedzināšanai, taču var ievietot jebkuru sveci, kuras diametrs nepārsniedz 4 cm. Pieejams svečturis ar liepas lapu un svečturis, kura augstums ir 10 cm.
 
Cenas
 • Svečturis ar liepas lapu 17.30 EUR
 • Metāla svečturis 19.10. EUR
Aproce "Es mīlu Valmieru". Dzeltena silikona aproce ar uzrakstu "Es mīlu Valmieru".
 
Cena: 0.64 EUR
Eglītes dekors. Dekoratīvs koka finiera dekors eglītes formā ar uzrakstu "Valmiera". Iegādājams arī ar striķīti.
 
Cena: 0.60 EUR
Atstarotājs ar Valmieras logo un uzrakstu "Valmiera.lv". Krāsas: dzeltens, oranžs, zaļš, zils un balts. Iepakots caurspīdīgā polietilēna maisiņā.
 
Cena: 0.75 EUR
Pastkartes ar Valmieras skatiem. Vairāku veidu pastkartes ar atpazīstamām Valmieras vietām kādreiz un mūsdienās.
 
Cena: 0.20 EUR
Valmieras pilsētas karogs. Izmērs: 1x2m. Materiāls: Ecoflag®, 100% poliesters, 15 g/m². Apstrāde: apšūtas malas ar tuneli.
 
Cena: 39.00 EUR