Citas aktivitātes

Vaidavas disku golfs
Vaidavas disku golfs
Vaidavas disku golfs
Vaidavas disku golfs

Kontakti:

  • Kocēnu novads
  • Parka iela 20, Vaidava, Vaidavas pagasts
  • -
  • +371 28644530
  • GPS 57.4333142,25.2829422

Vaidavas disku golfs

Pievienot maršrutam

Pēdējos gados disku golfs kā aktīvās atpūtas veids Latvijā kļuvis populārs. Tā ir aizraujoša un aktīva spēle visai ģimenei, draugu pulciņam, darba kolektīvam, to var spēlēt no bērnības līdz pat sirmam vecumam. Disku golfa spēlēšanai nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība vai speciāls inventārs.

Vaidavas disku golfa laukums interesentiem ir brīvi un bez maksas pieejams diennakts gaišajā laikā visa gada garumā, izmantojot publiski pieejamo teritoriju, tajā uzstādītos elementus- grozus un individuālo, personīgo aprīkojumu-disku golfa diskus u.tml. Lai izmantotu Kocēnu novada pašvaldībai piederošos disku golfa diskus, Vaidavas disku golfa laukuma izmantošana jāpiesaka vismaz vienu diennakti iepriekš, e-pastā [email protected]. Arī domei piederošo disku golfa disku izmantošana, iepriekš piesakoties, laukumā Vaidavā ir bez maksas.

Disku golfa laukums Vaidavas atpūtas parkā ierīkots projekta "Atpūties aktīvi Vaidavas ezera pludmalē!" ietvaros, ko finansē Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.- 2020. gadam apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" ietvaros.

Skatīts: 3620