Lai Latvijas dzimšanas dienu un sirsnīgās tikšanās varētu atzīmēt ilgāk, Valmieras Restorānu nedēļa norisināsies no 18. līdz 27.novembrim.
Valmieras novada 2022.gada kalendāru iespējams iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā un klientu apkalpošanas centros apvienībās.
13. novembrī Facebook tiešraidē tika noskaidrots galvenās balvas – velosipēda – ieguvējs un citu Valmieras novada uzņēmēju sarūpēto balvu laimētāji.
No 15.11. Valmieras TIC atsāk klātienes viesu apkalpošanu! Ieeja tikai ar derīgu covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu.
Iedvesmojies un dodies pa kādu no Valmieras novada dabas takām! Esam apkopojuši takas līdz 5, 15 un 30 kilometriem.
Maršruta plānotājs

Visas ziņas

12960_eleonora.jpg

Skatāmas filmas par Valmieras novada iedzīvotājiem

"Inside Out Project” ir pasaules lielākais un visaptverošākais cilvēku foto projekts ar mērķi mainīt pasauli. Tas šopavasar norisinājās arī Latvijā. Valmierā, uz topošās kultūrtelpas “Kurtuve” skursteņa (bijusī katlumāja, kas agrāk sildīja cilvēku mājas, bet drīzumā – sirdis) tika izstādīti Valmieras novada iedzīvotāju lielformāta fotoportreti. Līdzās fotoprojektam filmu studijas VFS Films paspārnē tapa dokumentālas īsfilmas, atainojot piecu projekta dalībnieku ikdienu.