Aicinām atsaukties kāzu pakalpojumu sniedzējus Valmieras pusē!

08.06.2017

Tuvojoties jaunajai kāzu plānošanas sezonai, Valmieras Tūrisma informācijas centrs atjauno izdevumu “Kāzu laiks Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados”, kas būs noderīgs palīgs kāzu organizatoriem, vedējiem un jaunajiem pāriem.

Aicinām atsaukties Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novada organizācijas un pašnodarbinātās personas, kuru sniegtie pakalpojumi ir neatņemama daļa kāzu plānošanā un svētku dienas norisē. Pieteikumus gaidīsim no kāzu organizatoriem, floristiem, svinību vietu īpašniekiem, fotogrāfiem, frizieriem, dekoratoriem, vakara vadītājiem, mūziķiem un citiem meistariem, kā arī dažādām vietām, ko apmeklēt kopā ar viesiem kāzu dienā.

Pakalpojuma sniedzēji ir aicināti reģistrēt savu kāzu pakalpojumu šeit!

Tāpat arī lūgums iesūtīt pakalpojumu raksturojošas fotogrāfijas uz e-pastu inita.kulite@valmiera.lv.

Informācijas ievietošana izdevumā ir bez maksas.

Izvērtējot kāzu pakalpojumu pieteikumus un reģistrētās anketas, sazināsimies ar tiem pakalpojumu sniedzējiem, kuru informācija tiks iekļauta izdevumā “Kāzu laiks Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados”.

Iepriekšējo izdevumu “Kāzu laiks Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados” iespējams aplūkot http://visit.valmiera.lv/sites/default/files/kaazu_piedaavaajums.pdf.

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz šī gada 22.jūnijam!

Informāciju sagatavoja:
Inita Kūlīte
Valmieras tūrisma informācijas centra
Tūrisma informācijas konsultante
Tālt.25664420