Izdots Valmieras kalendārs 2019.gadam

08.11.2018
No 8.novembra Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 būs iespējams apskatīt un iegādāties Valmieras sienas kalendāru 2019.gadam. Kalendāra cena – 2,50 EUR.
Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka Taka kokos saullēktā, kad pilsēta vēl guļ saldā miegā, enerģiskie Valmieras skauti krāsainu rudens lapu virpulī, cilvēku labākie draugi, kuri cēli sasēduši uz Valmieras pilsdrupām, sniegotā ziemas dienā,  jaunas un talantīgas mākslinieces, kuras ļaujas bezrūpīgiem otu triepieniem un smaidam, ziedošā pavasarī. Šie ir daži piemēri, kā kalendāra varoņi dažādos gadalaikos, iedzīvinājuši Valmieras vērtības: dabas tuvumu, iedzīvotāju labklājību un dzīvesprieku, kas caurvij ikvienu jomu.
 
Pateicamies par atbalstu kalendāra tapšanā: Rēzai Melecei, Jeļenai Volkovai, Beātei un Dairim Teteriem, Valmiermuižas zirgu staļļa saimei un Rufinai Jurašai, bīglu audzētavai “Wolmar Star” un Diānai Kokai, florbola klubam “Valmiera”, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai, grupai “Age Of Stones”, Valmieras drāmas teātrim un izrādes “80 dienas apkārt zemeslodei” aktieriem, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkam, senioru vīru korim “Baltie bērzi”, Valmieras 4.skautu vienībai, Valmieras muzeja tradīciju kopai “Griezes”, Valmieras Kultūras centra mākslinieciskās pašdarbības deju kolektīvu aktīvajiem dalībniekiem un SIA “Valmieras namsaimnieks”.
 
Skaistos mirkļus fotogrāfijās iemūžināja: Jurģis Rikveilis un Roberts Āboltiņš.
 
Kalendārā ir publicēti arī nozīmīgākie 2019.gada notikumi Latvijā un Valmierā.
 
Valmieras sienas kalendārs 2019.gadam būs izdots ierobežotā daudzumā.
 
Jāpiemin, ka novembra beigās Valmieras Tūrisma informācijas centrā būs pieejams arī Valmieras plānotājs 2019.gadam.   
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Zālīte