Iniciatīvai "piegāde mājās" liela atsaucība. #atbalstiValmieru #atbalstivietējos #paliecmājās

27.03.2020
25.martā Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāka kampaņu #atbalstiValmieru, #atbalstivietējos, #paliecmājās. Kampaņas mērķis ir atbalstīt iedzīvotājus un uzņēmējus, veicināt piegādes mājās pakalpojumu izmantošanu, kā arī mazināt Covid-19 izplatīšanos.
Katru dienu iniciatīvai pievienojas arvien vairāk uzņēmumu – tās ir gan dažādu produktu ražotnes, gan bio zemnieku saimniecības. Lielisks papildinājums ir uzņēmēji un zemnieku saimniecības no Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadiem. Aicinājumam atsaukušies arī vairāki skaistumkopšanas jomas pārstāvji.
 
No šodienas, 27. marta, piedāvājums sagatavots vēl pārskatāmāks, pieejamāks un ērtāks lietotājiem; piegādes informācija sakārtota pa kategorijām. Informāciju par piegādēm pastāvīgi uzrauga un atjauno Valmieras Attīstības aģentūra un Valmieras Tūrisma informācijas centrs. Aktuālais saraksts pieejams Valmieras Attīstības aģentūras mājaslapā http://developvalmiera.lv/piegades-valmiera/ un Valmieras pilsētas mājaslapas sadaļā “Atbalsts iedzīvotājiem ārkārtējās situācijas laikā” https://www.valmiera.lv/lv/covid19/atbalsts_iedzivotajiem_/.
 
Aicinām uzņēmējus, kas nodrošina piegādes mājās Valmieras iedzīvotājiem un kas šobrīd vēl nav iekļauti sarakstā, pievienoties iniciatīvai un ievietot informāciju par sevi sarakstā!
 
Lai pievienotos, lūdzu, rakstiet Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības projektu vadītājai Mārai Rudītei uz e-pastu [email protected]
 
Informāciju sagatavoja:
Kristīne Melece
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Mob. tālr.: 26553317