#paliecmājās un piedalies Valmieras digitālajā fotoorientēšanās spēlē!

06.04.2020
Laikā, kad esam ierobežoti ceļot klātienē, Valmieras Tūrisma informācijas centrs līdz 9.aprīļa plkst. 15:00 aicina iepazīt dažādas Valmieras vietas virtuāli, piedaloties digitālajā fotoorientēšanās spēlē!
Apmeklē Visit Valmiera Facebook kontu, kur atradīsi ierakstu par digitālo fotoorientēšanās spēli. Galerijā ir publicētas 20 fotogrāfijas, kurās attēlots foto fragments no kādas zināmas vai mazāk zināmas vietas vai objekta Valmierā.
 
Lai piedalītos spēlē, līdz 2020.gada 9.aprīļa plkst. 15:00 komentārā pie fotogrāfijām ieraksti, kas tas ir par objektu vai vietu Valmierā.  
 
Pieci laimīgie, kuri tiks noteikti pēc nejaušības principa, balvā iegūs Valmieras suvenīrus – Valmieras zīmola porcelāna krūzi un īpaša dizaina radītu Valmieras tējas kārbu ar tēju. Dāvanas laimīgajiem tiks nogādātas ar pasta pakalpojumu starpniecību, nodrošinot sociālo distancēšanos.
 
Atgādinām, ka Valmieras pilsētas pašvaldība uzsākusi arī kampaņu #atbalstiValmieru #atbalstisavējos #paliecmajās ar mērķi veicināt piegādes mājās pakalpojumu izmantošanu, atbalstīt iedzīvotājus un uzņēmējus, kā arī mazināt Covid-19 izplatīšanos. Vairāk informācijas par kampaņu šeit.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Krūmiņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Tūrisma projektu vadītāja
Mob. tālr.: 25437177