Durvis vēruši VP apartamenti “Valmiera”

11.05.2020

8.maijs Vecpuišu parkam ir īpašs jau 4 gadus. Tieši pirms četriem gadiem durvis viesiem pirmo reizi vēra Valmieras Paviljona atjaunotā ēka, kurā atrodas koncertzāle “Valmiera” un restorāns “Vecpuisis”. Šogad šajā pašā datumā šim saskanīgajam duo pievienojas arī VP apartamenti “Valmiera”, kas atrodas L.Paegles ielā 8 – cieši līdzās koncertzāles ēkai. Tagad droši varam teikt, ka nu šī vieta ir pilnīga un turpmāk to visu kopā varēsim dēvēt par Konferenču un kultūras pasākumu kompleksu “Valmiera”.

Ēka celta pagājušā gadsimta sākumā, tā ir vairākas reizes degusi, tomēr vienmēr, spītējot postījumiem, tikusi atjaunota. 2018.gadā to iegādājās un atjaunoja koncertzāles “Valmiera” ēkas īpašnieks Maikls Braiss. Ēkas atjaunošanas un iekārtošanas darbi ir īstenoti sadarbībā ar interjera dizaineri Ilzi Peltmani. Atjaunošanas darbi notikuši cienot būves oriģinālo izcelsmi, tomēr tajā harmoniski iekļaujas arī svaigas un mūsdienīgas vēsmas. Apartamentu ēkā ir 7 dažāda lieluma dzīvokļi, tajā skaitā arī divi divstāvīgi dzīvokļi, kas piemēroti gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa īrei. Ir četru dažādu lielumu dzīvokļi, kuros var mitināties no 2 līdz pat 6 personām. Pēc viesu vēlmēm tiks nodrošināti arī dažādi brokastu piedāvājumi. No blakus esošā restorāna “Vecpuisis” būs iespējams izvēlēties un pasūtīt arī pusdienas un vakariņas, dažādus dzērienus. Apartamentu viesiem, iepriekš veicot pierakstu, būs iespēja izbaudīt arī dažādas procedūras relaksācijai un enerģijas vairošanai, kā arī īpašas procedūras svētkos, svinīgos dzīves notikumos, ko ar prieku veiks skaistuma salona “Esthetic” speciālisti.

Kopā šī ēku un pakalpojumu trijotne veido kompleksu, kas spēj nodrošināt augsta līmeņa servisu gan kultūras pasākumu norisei,  gan privātām svinībām, gan forumiem un konferencēm. “Priecājamies, ka nu pēc gardēžu vakariņām restorānā un lieliska koncerta vai izrādes, mūsu viesiem varēsim piedāvāt arī nakšņošanu jaunajos VP apartamentos “Valmiera”. Tiem līdzīgu tuvējā apkārtnē nav!” gandarījumu pauž kompleksa īpašnieks un projekta īstenotājs Maikls Braiss.

Rezervācijas, sākot ar 29.maiju iespējams veikt zvanot pa tālruni 27774427 vai rakstot uz [email protected]

 

 
Informāciju sagatavoja:
Aiga Kampenusa
VP apartamenti “Valmiera” pārstāve
Tālrunis: 27774427