Iepazīsti Valmieras mazāk zināmās vietas piedzīvojumu spēlē!

12.06.2020
Valmieras Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar platformu Travitious pārstāvjiem aicina apceļot un atklāt mazāk zināmas dabas un vēsturiski nozīmīgas vietas Valmieras pusē, vienlaikus iesaistoties bezmaksas digitālajā piedzīvojumu spēlē “Valmieras vilinājums”! Tā pieejama šeit.
Spēle rosinās ļauties dabas vilinājumam, izvairīties no pulcēšanās, atklāt mazāk zināmas vietas Valmieras pusē un likt lietā atjautību, zināšanas un intuīciju, atšķetinot pavedienus, kas palīdzēs atrast meklēto. “Valmieras vilinājums” veidots no 7 punktiem Valmieras apkārtnē un veicams pārvietojoties ar auto no punkta līdz punktam (~34 km), un dodoties garākā pastaigā pa konkrētajām dabas vietām (~16km).
 
Lai konkrēto pieturas punktu būtu vieglāk atrast, iespējams vadīties pēc  aptuvenām GPS koordinātām kā arī attēliem, kas uzņemti netālu no atrašanās vietas, kuru jāapmeklē. Katrā vietā  jārod atrisinājums mīklai, kas kalpos kā pavediens, lai nokļūtu nākamajā pieturas punktā. Aicinām iepazīties ar īsu pamācību, kā izmantot digitālo platformu Travitious šeit.
 
Jau drīzumā platformā Travitious taps otra digitālā spēle par Valmieru, kas mudinās doties pa pilsētas mazāk zināmām vietām un pastaigu takām. Tikmēr ar citām Valmieras puses dabas, kultūrvēstures un aktīvās atpūtas pērlēm aicinām iepazīties šeit.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Krūmiņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Tūrisma projektu vadītāja
T. 25437177