Golfa laukumā "Avoti" aizvadīta "PRINTO" golfa trešdiena

18.06.2020
Trešdien, 17.jūnijā golfa laukumā “Avoti” pie Valmieras norisinājās "PRINTO" golfa trešdiena. Turnīrā piedalījās 26 dalībnieki, kas sacentās trīs dažādās ieskaitēs. Par "PRINTO" golfa turnīra uzvarētājiem kļuva Dārta Estere Rozenbaha, Toms Valainis un Dans Patriks Dukurs.
Sacensībām lieliski sagatavotajā Avotu golfa laukumā tika izspēlētas deviņas bedrītes, lai uzvarētājus noskaidrotu pēc modificētās stableford punktu skaitīšanas sistēmas. Dāmu konkurencē uzvarēja  Dārta Estere Rozenbaha, otrajā vietā – Edīte Grīnberga, bet trešo vietu izcīnīja Iveta Lopatko. Kungiem HCP grupā 19-36 uzvaras laurus plūca Toms Valainis, orajā vietā – Gustavs Kūkojs, bet trešais – Kristens Krīgers. Spēcīgākajā kungu konkurencē (HCP 0-18) uzvarēja Dans Patriks Dukurs, otrajā vietā aiz sevis atstājot Eināru Līsmani, bet trešajā – Raivo Bāliņu.

Paldies "PRINTO" reklāmas ražotnei par atbalstu turnīram un laukuma noformējumu.

Nākamais turnīrs Avotos notiks jau 20. jūnijā, kad tiks izspēlēts 10. Valmieras čempionāts un kauss golfā pāru spēlē. Tiekamies laukumā!