Valmieras tūrisma inovāciju hakatonā 80 dalībnieki

26.06.2020
27. un 28. jūnijā sāksies pirmais Valmieras Tūrisma inovāciju hakatons. 80 dalībnieki  - informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, mārketinga, dizaina un tūrisma nozaru profesionāļi un entuziasti no Valmieras un citām Latvijas vietām sadarbosies, lai apvienojot savu radošo potenciālu un profesionālās zināšanas, radītu inovatīvus digitālus, virtuālus un reālus risinājumus Igaunijas un Latvijas tūristu piesaistei.
Valmiera noteikti ir izcils galamērķis! Kā to parādīt citiem, dalībnieku komandas radīs inovatīvus tūrisma veicināšanas risinājumus un cīnīsies par galveno balvu – 3000 eiro, kā arī nomināciju balvām 2000 eiro vērtībā.
 
Hakatona dalībniekus 24 stundas atbalstīs 12 kompetenti un pieredzējuši mentori, lai idejas pārvērstos īstenībā un Valmiera iegūtu labāko rezultātu!
 
Hakatona moderators un mentors - Rolands Puhovs, zīmolu stratēģijas aģentūras White Label izpilddirektors, mentori – notikumu organizatores Lelde Vīnkalna un Inta Konstante-Zaķīte no DiDi, tūrisma eksperte un projektu vadītāja Lienīte Priedāja-Klepere no Vidzemes plānošanas reģiona, Gita Deniškāne no Ogilvy PR Latvia, Valters Jonāts, radošais direktors un partneris reklāmas aģentūrā McCANN Riga, Gunita Kuļikovska - arhitekte, urbāniste un tehnoloģiju uzņēmuma Vividly dibinātāja, Justīne Panteļējeva – eksperte stratēģiskās pilsētplānošanas jautājumos u.c.
 
Lai radītu inovatīvus tūrisma risinājumus, dalībnieku komandas cīnīsies par galveno balvu – 3000 eiro, kā arī balvām nominācijās 2000 eiro vērtībā.
 
28.jūnijā no plkst. 17.00 katra no jaunizveidotajām komandām prezentēs izstrādāto produkta, piedāvājuma, pakalpojuma ideju vai prototipu, savukārt starptautiska žūrija izvērtēs un noteiks labākos. Hakatona prezentācijas tiks translētas tiešraidē Valmieras pilsētas Facebook lapā.
 
Hakatonu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra, Valmieras Tūrisma informācijas centrs, Vidzemes Augstskola un Vidzemes Olimpiskais centrs.
 
Informāciju sagatavoja:
Kristīne Melece
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
 Mob. tālr.: 26553317