Tuvojas lielākais uzņēmēju pasākums “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020”!

19.08.2020
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras(LTRK) Vidzemes reģionālā nodaļa un Valmieras pilsētas pašvaldība organizē “Vidzemes uzņēmēju dienas 2020”, kas 18.septembrī no plkst. 10.00 – 18.00 un 19. septembrī no plkst. 8:30 – 16.00 norisināsies Valmierā – Kultūras centrā, Rīgas ielā 10, tam pieguļošā teritorijā un laukumā pie Hanzas sienas. “Vidzemes uzņēmēju dienu 2020” mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Vidzemē.
Apliecinot uzņēmējdarbības arvien pieaugošo aktivitāti Valmierā un Vidzemes reģionā, „Vidzemes uzņēmēju dienas” norisināsies jau 23.gadu. Šogad daudznozaru izstādē piedalīsies ap 200 dalībnieki no visas Latvijas.
 
Plaši pārstāvēti būs pārtikas ražošanas un rūpnieciski ražotu preču uzņēmumi, IT un digitālo risinājumu uzņēmumi, instrumentu tirgotāji, nekustamā īpašuma, auto tirdzniecības un nomas uzņēmumi, pakalpojumu sniedzēji, kā arī būvniecības, apkures, ūdensapgādes un dārzam noderīgu preču ražotāji. Ar savu produkciju apmeklētājus iepazīstinās jau Vidzemē labi zināmi pirts un kubulu ražotāji.  
 
Par iespēju veidot karjeru Nacionālajos bruņotajos spēkos varēs uzzināt Rekrutēšanas un atlases centra stendā, kā arī Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.kājnieku bataljona stendā pie Hanzas sienas.
 
Ar saviem interesantākajiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem izstādē piedalīsies 10 novadi. To pārstāvji sniegs informāciju par atpūtas un citām iespējām, ko tie piedāvā sava novada iedzīvotājiem un viesiem, kā arī iepazīstinās ar novada uzņēmumu un mājražotāju veiksmes stāstiem un ražoto produkciju. Izstādes apmeklētāji varēs rast ierosmi brīvdienām, apceļojot dažādas apskates vietas Latvijā.
 
Profesionālās un augstākās izglītības iestādes iepazīstinās ar mācību programmām un izglītības iespējām. Pasākumu daudzveidīgāku padarīs arī dažādas aktivitātes bērniem.
 
Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni: 20264530. Aktuālā informācija mājas lapā www.vidzemesizstade.lv.
 
Uz tikšanos “Vidzemes uzņēmēju dienās 2020” 18. un 19.septembrī Valmierā!
 
Informāciju sagatavoja:
Baiba Birzgale
Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja vietniece
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera