7.novembrī tiek atcelts Mārtiņdienas gadatirgus

04.11.2020

Lai rosinātu valmieriešus atpūsties epidemioloģiskai situācijai atbilstošā un drošā veidā un nepieļautu Covid-19 izplatību, tiek atcelts sestdien, 7.novembrī, laukumā pie Hanzas sienas plānotais tematiskais Mārtiņdienas gadatirgus. Lēmums pieņemts, atsaucoties 2.novembrī Valmieras pilsētas pašvaldības saņemtajam Vides un reģionālās attīstības ministrijas aicinājumam izvairīties no publisku pasākumu rīkošanas valstī sasniegtā augsta riska Covid-19 infekcijas izplatības līmeņa dēļ. 

Nedēļas nogalē valmierieši aicināti apmeklēt apskates objektus, dabas takas un citas norises brīvā dabā, pēc iespējas kopā nepulcējoties vairāk kā vienas mājsaimniecības locekļiem. Valmieras Tūrisma informācijas centrs piedāvā doties kādā no Valmieras tematiskajām pastaigām vai doties pārgājienā vai velobraucienā, izvēloties kādu no tā sagatavotajiem maršrutiem. Plašāka informācija Valmieras Tūrisma informācijas centra mājaslapā www.visit.valmiera.lv.

Atgādinām, ka šobrīd gan iekštelpas, gan ārpus telpām privāti pasākumi atļauti ne vairāk kā desmit cilvēku, vēlams vienas mājsaimniecības pārstāvju, lokā. Tā kā Covid-19 strauji izplatās ģimenes un draugu lokā, ir jāizvērtē vajadzība rīkot pasākumus, kuros pulcējas cilvēki ārpus katra paša “sociāla burbuļa”.

Valmierā pēdējā nedēļā, no trešdienas, 28.oktobra, konstatēti 14 Covid-19 saslimšanas gadījumi. Plašāka informācija par Covid-19 aktualitātēm Valmierā pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “COVID-19”.

 
 Informāciju sagatavoja:
Līga Bieziņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā
 Tālr.: 64210682; 26495997