Valmieras muzejā viesoties var arī virtuāli

20.11.2020

Apskatīt Valmieru no putna lidojuma, ar vienu peles klikšķi nokļūt muzeja pagalmā, Garšaugu dārzā vai varbūt krājuma telpās. Dodies 360 grādu virtuālā tūrē “Ceļojums Bruņinieku ielā”, pacelšanās šeit!

Ceļojums sākas Bruņinieku ielā, ap kuru veidojusies Valmiera. Tās senākā liecība – pilsdrupas – joprojām ir redzama. Tālāk ceļš vedīs uz muzeja pagalmu, uzzinot, kas ir senākais nams pilsdrupu teritorijā. Pēc tam virtuālo ceļotāju sagaidīs ēka ar sarkanu daktiņu jumtu – Izstāžu nams. Ceļš vedīs arī uz Garšaugu dārzu, tur uzzināsiet, kura celtne ir vienīgais spilgtais līdz mūsdienām saglabājies Šveices stila būves paraugs Valmierā. Apskati visu muzeja teritoriju un piedāvājumu! Virtuālajā tūrē ir iespēja par konkrēto vietu vai piedāvājumu uzzināt vairāk, izvēloties informatīvo sadaļu lapas kreisajā pusē.

Projekta pieteikums par Valmieras muzeja virtuālo tūri “Ceļojums Bruņinieku ielā” tika atbalstīts kultūras projektu konkursā “Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2019”. Projektu realizēja SIA “Giraffe Visualization Group”.

Virtuālā tūre pieejama Valmieras muzeja mājaslapā valmierasmuzejs.lv, sadaļā “Virtuālais muzejs”. 

Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
 Mob. tālr.:26443410